Biz Kimiz?

Kurulduğu günden bu yana,ülkenin ve pazarın gelişen ihtiyaçlarına cevap vericek şekilde Alanında öncü ve yenilikçi  teknoloji  “dijital ve mobil yaşam” odaklı ürünlerini güçlü iş ortaklarıyla son kullanıcılara ulaştırırken, en yüksek seviyede satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini “DİGİPOLL Güvencesiyle” sağlamak, DİGİPOLL’ün birincil vizyonunu oluşturmaktadır.

kuruluş amacına yönelik olarak konusunda daima lider olmak ve bu konumunu korumak için müşterilerinin ihtiyaçlarını kendi ihtiyacı, sorunlarını kendi sorunu olarak görmektedir. Bu sayede proje aşamasından başlayarak, satış sonrası hizmetlerine kadar her türlü hizmet yüksek kalite ön planda olacak şekilde verilirken, müşteri memnuniyeti de en üst seviyede tutularak  sektöründeki yerini almıştır..

Teknolojisindeki en son gelişmeleri müşterilerine sunabilmek ve farklılık oluşturabilmek amacıyla devamlı AR-GE çalışmaları yapmakta ve neticesinde altyapı yatırımlarını gerçekleştirmektedir.

Vizyonumuz 

Bilişim Teknolojileri kulvarında, ülkemizdeki tüm iş ortaklarımızın, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun olan teknoloji ürünlerinin sağlayıcısı olmak ve pazarda konumunu güçlendiren bir bilişim firması olarak faaliyetlerine devam etmektedir.
 

Misyonumuz

Ürün yelpazemizi geliştirmek için çalışmak, rekabet gücümüzü arttırmak ve iş ortaklarımızın tüm bilişim ürün ihtiyaçlarını karşılayabilmek 

Kalite yönetim sistemimize uygun hareket edip, iş ortaklarımızın memnuniyetini sağlamak için beklentilerini iyi anlamak ve oluşan ihtiyaçları katma değer yaratacak bir hizmet anlayışı ile gerçekleştirirken, çalışanlarımızın güven ve memnuniyet duyabilecekleri bir çalışma ortamı sunmak ve bu doğrultuda, çalışma verimliliğimizi ölçmek ve sürekli iyileştirmek.

Değerlerimiz 
Güvenilir ve itibarlıyız

Tüm davranışlarımızda, yüksek iş etiğine sahip olmaya, tutarlı olmaya, dürüst olmaya, söylediklerimizi yerine getirmeye, başkalarına karşı saygılı olmaya, kurumumuzu her anlamda sahiplenmeye ve en iyi şekilde temsil etmeye her zaman özen gösteririz.

Sonuç Odaklıyız

Hızlı, dinamik ve çalışkan bir ekip olarak hedefimize odaklanırız. Maliyet liderliğimiz ile birlikte sektörde de lider olmaya özen gösteririz. Sürdürülebilir ve ölçülebilir verimlilik sergileyerek sonuçlarımıza ulaşırız.

Yetkin Bir Ekibiz

Sürekli gelişime açığız ve önem gösteririz. Hızlı öğrenmeye ve birlikte öğrenmeye, ekip olarak yol almaya değer veririz. Yaptığımız işlerden ve sonuçlardan kendimizi sorumlu hissederiz ve sonuçları almak için yetkinliklerimizi geliştiririz. Tüm bunları hayatı kolaylaştırarak, olumlu ve iyimser iletişim becerileri ile gerçekleştirmeye özen gösteririz.

Yenilikçiyiz

Yaratıcı olmaya, değişikliklere ve fırsatlara açık olmaya özen gösteririz. Yeni iş alanları yaratmak, yeni fikirler üretmek ve var olan fırsatları değerlendirmek için ölçülebilir riskler alırız.